KOSZE TRANSPORTOWE

KOSZ ALUMINIOWY 10-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 10-KROTNY
Cena:

499,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 1-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 1-KROTNY
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 14-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 14-KROTNY
Cena:

699,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 4-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 4-KROTNY
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 5-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 5-KROTNY
Cena:

319,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 8-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 8-KROTNY
Cena:

399,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ NIEBIESKI 10-KROTNY KOSZ NIEBIESKI 10-KROTNY
Cena:

760,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ NIEBIESKI 12-KROTNY KOSZ NIEBIESKI 12-KROTNY
Cena:

860,00 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ NIEBIESKI 14-KROTNY KOSZ NIEBIESKI 14-KROTNY
Cena:

910,00 zł

szt.
zobacz więcej
NAROŻNIK NAROŻNIK
Cena:

3,00 zł

szt.
zobacz więcej
RĄCZKA DO KOSZA RĄCZKA DO KOSZA
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
RĄCZKA DO KOSZA METALOWA RĄCZKA DO KOSZA METALOWA
Cena:

13,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
RYGIEL RYGIEL
Cena:

7,00 zł

szt.
zobacz więcej
STOPKA STOPKA
Cena:

2,50 zł

szt.
zobacz więcej

Kosze transportowe dla gołębi pocztowych – rodzaje

Ideą hodowli gołębi pocztowych jest wystawianie ich w lotach w trakcie zawodów. To wymusza przemieszczanie ptaków, czasem na bardzo duże odległości. Aby zapewnić gołębiom wygodę i bezpieczeństwo na czas transportu stworzono kilka funkcjonalnych rozwiązań. Kosze transportowe dla gołębi nadają się do kabiny samochodu, a ptak przewożony jest w warunkach, które (pomimo ograniczonej przestrzeni) standardem nie odbiegają o tych, jakie zapewniasz mu w gołębniku.

W naszym sklepie dla gołębi znajdziesz wiele propozycji. Przejrzyj dostępne kosze transportowe dla gołębi i wybierz te, które będą odpowiednie dla Twojej hodowli.

  1. Karton do transportu gołębi – trwałe i estetyczne opakowanie kartonowe wykonane z trójwarstwowej tektury o gramaturze 350 g/m2. Idealnie nadaje się do transportu zarówno gołębi, jak i innych niewielkich zwierząt. Podstawowe cechy opakowania to wzmocniona konstrukcja denka, otwory wentylacyjne oraz ergonomiczny uchwyt.
  2. Kosze transportowe dla gołębi aluminiowe – klatki z lekkich stopów wyposażone są w stabilny uchwyt i otwory wentylacyjne na wszystkich ściankach zewnętrznych. Kosz wykonany jest z aluminium, jednostronnie laminowanej płyty MDF oraz kątownika. Dostępne są wersje dla jednego lub czterech ptaków. Te ostatnie mają wewnątrz klapki z tworzywa, które umożliwiają separację ptaków.
  3. Kosze transportowe dla gołębi drewniane – praktyczne kosze dla gołębi wyprodukowane z drewna iglastego. Technika produkcji (metoda czopowania) oraz 8 mm szczeble w optymalnych rozstawie zapewniają ptakom bezpieczeństwo. Łatwy dostęp do kosza daje otwierany bok z brązowej płyty pilśniowej oraz niewielkie uchylane okienko w szczebelkach na szczycie. W standardzie znajduje się uchwyt, umożliwiający wygodne przenoszenie.

Kosze transportowe dla gołębi – na co zwrócić uwagę?

Z punktu widzenia bezpieczeństwa ptaka, ważny jest wybór klatek od profesjonalistów. Jako sklep dla hodowców gołębi robimy wszystko, by nasze akcesoria dla gołębi odzwierciedlały tylko najwyższą jakość. Dobrostan zwierząt jest dla nas priorytetem. Wybór odpowiednich koszy transportowych dla gołębi jest kluczowy dla zapewnienia ich bezpieczeństwa i komfortu podczas przemieszczania. Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Przede wszystkim, materiał, z którego wykonany jest kosz, powinien być odporny na uszkodzenia oraz łatwy w czyszczeniu. Wybierając między koszami transportowymi dla gołębi aluminiowymi, a tymi wykonanymi z tworzywa sztucznego, warto wziąć pod uwagę warunki, w jakich będą one użytkowane. Kosze aluminiowe są lekkie, trwałe i łatwe w utrzymaniu, co sprawia, że są idealne na dłuższe podróże.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl