AKCESORIA

ŚCIÓŁKA  DO GOŁĘBNIKA ŚCIÓŁKA DO GOŁĘBNIKA
Cena:

67,00 zł

szt.
zobacz więcej
GWIZDEK METALOWY GWIZDEK METALOWY
Cena:

5,00 zł

szt.
zobacz więcej
ZNACZNIK 8X5 - 100SZT ZNACZNIK 8X5 - 100SZT
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
POIDEŁKO DO CEL POIDEŁKO DO CEL
Cena:

1,10 zł

szt.
zobacz więcej
RUSZT PODŁOGOWY 50X50 RUSZT PODŁOGOWY 50X50
Cena:

26,99 zł

szt.
zobacz więcej
KOSZ ALUMINIOWY 10-KROTNY KOSZ ALUMINIOWY 10-KROTNY
Cena:

499,00 zł

szt.
zobacz więcej
KARMNIK ALUMINIOWY KARMNIK ALUMINIOWY
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Akcesoria dla gołębi w jednym miejscu

Gołębniki podobnie jak standard w nich panujący, różnią się od siebie. Wszystko zależy od przeznaczonej na hodowlę przestrzeni oraz celu obranego przez hodowcę. W każdym jednak przypadku konieczne będą niezbędne akcesoria dla gołębi, które nie tyle ułatwią, ile umożliwią hodowlę i zbilansowany rozwój ptaków.

Dla Twojej wygody, nasz sklep dla gołębi zgromadził w jednym miejscu wszystkie potrzebne akcesoria dla gołębi, które możesz kupić, nie wychodząc z domu.

Oczywiste jest, że tego typu wyposażenie przeznaczone jest dla hodowców gołębi. Pamiętaj jednak, że nie każdy musi zaopatrzyć się od razu we wszystkie akcesoria dla hodowców gołębi. Początkujący hodowca, by urządzić swój gołębnik, potrzebuje podstawowe akcesoria dla gołębi pocztowych. Powiększanie się liczby ptaków w naturalny sposób wymusi konieczność dokupienia kolejnych akcesoriów, takich jak choćby zestawy do podawania szczepionek, waga aptekarska czy odkurzacz do gołębnika.

Akcesoria dla hodowcy gołębi – rodzaje

Akcesoria dla gołębi podzieliliśmy na następujące kategorie:

  • Poidła dla gołębi – w tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy poidła z tworzywa oraz stali nierdzewnej wraz z niezbędnymi akcesoriami dla gołębi, takimi jak szczotki do czyszczenia i podgrzewacze. Nasze poidła mają różne pojemności, co ułatwia wybór idealnego rozwiązania.
  • Karmniki dla gołębi – pojemniki do dozowania gołębiego pokarmu przeznaczone do umieszczenia we wnętrzu gołębnika i na zewnątrz. Niektóre z nich są stacjonarne, inne nadają się do przenoszenia i mocowania np. w koszach transportowych oraz klatkach wystawowych.
  • Znaczniki dla gołębi – plastikowe znaczniki w różnych kolorach. Oferujemy wersje numerowane oraz przeznaczone do umieszczenia na nich numeru telefonu. Technika znakowania to grawer laserowy, który jest odporny na wilgoć oraz ścieranie.
  • Ruszty – niezbędne w każdej hodowli ruszty do cel lęgowych i klatek transportowych. Wykonanie z trwałych materiałów gwarantuje długą żywotność, a modułowa budowa umożliwia łączenie poszczególnych segmentów w większą całość. Ruszty dostępne są w wersji podłogowej oraz podwieszanej.
  • Miski lęgowe dla gołębi – umieściliśmy tu nie tylko miski lęgowe różnego typu (pełne, żebrowane, ceramiczne i papierowe), ale też wkłady do nich. Wybór wkładu ma znaczenie, jest to bowiem główny czynnik decydujący o komforcie ptaka w czasie lęgu oraz o bezpieczeństwie jaj.
  • Kosze transportowe – w naszym asortymencie możesz spotkać klatki transportowe należące do trzech grup: kartonowe, aluminiowe oraz drewniane. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady.
  • Automaty do szczepień – poręczne automaty wraz z wymiennymi igłami pozwolą Ci szybko zabezpieczyć ptaki przed popularnymi chorobami. Automat umożliwia precyzyjne odmierzenie dawki preparatu.
  • Wyposażenie gołębnika – ten dział jest szczególnie ważny, zawiera bowiem wiele produktów niezbędnych do stworzenia ergonomicznego i funkcjonalnego gołębnika. Proponujemy szeroki wybór jaj podkładowych, ściółek, lamp solarnych, siatek przeciwwiatrowych, pułapek na myszy, siodełek, szpachelek, wanien kąpielowych, widełek wlotowych oraz wielu innych przydatnych akcesoriów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl