Protein P400 (BIAŁKO)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: DAC - 61007

Opis

DAC PROTEIN P400 (BIAŁKO)

Wysokobiałkowa mikstura energetyczna 400. Koncentrat białkowy 40% izolowany z podstawowymi aminokwasami oraz dodatkową glukozą.

Ta czysta forma zawiera 40% białka w masie. Te białka pomagają zapobiec rozpadowi mięśni oraz dostarczają rezerwy glikogenu podczas ćwiczeń oraz lotów. W tym samym czasie te białka przedstawiają ważne źródło dla podstawowych aminokwasów oraz dla aminokwasów rozgałęzionych takich jak walina, leucyna oraz izoleucyna. Te aminokwasy są przeważnie obecne w mięśniach, a podczas intensywnego wysiłku komórki mięśniowe mogą szybko przekształcać te trzy aminokwasy w energię. Podstawowe aminokwasy nie mogą być wytwarzane przez ciało i dlatego muszą być dostarczane przez pokarm. Źródła białka które zawierają wszystkie podstawowe aminokwasy są nazywane całkowitymi białkami. Dac białko jest całkowitym białkiem i to pomaga aby dostarczyć ptaką wszystkie podstawowe aminokwasy. Zapotrzebowanie na białko zależy od wieku ptaków, od sezonu oraz od wyników które są oczekiwane przez nie. Jedynie do ustnego podawania zwierzętom, które nie są przeznaczone jako pożywienie dla ludzi.

Dawkowanie: 

Podczas sezonu gończego w celu zapewnienia szybkiej rekonwalescencji oraz dostarczenia wielkich rezerw energetycznych 20g na 1kg nawilżonego pożywienia od razu po powrocie do domu przez okres 3 dni.

Podczas okresu pierzenia dla zdrowych silnych piór 20g na 1 kg nawilżonego pożywienia 2 razy w tygodniu.

Podczas sezonu rozrodczego dla dobrze rozwiniętych młodziaków 20g na 1 kg nawilżonego pożywienia 2 razy w tygodniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl